Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Praca dla elektryk闚 budowlanych i przemys這wych – Niemcy - Og這szenia Cz瘰tochowska
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 12/06/2019 14:17:00
tydzie temu
Firma sky Personal, bezpo鈔edni niemiecki pracodawca, zatrudni elektryk闚 budowlanych oraz przemys這wych na terenie Niemiec. Praca w Brandenburgu, Berlinie, Magdeburgu, Dresden, Braunschweig lub Monachium, ale prosz zapyta o dost瘼no嗆 ofert w rejonach, kt鏎e Pa雟twa interesuj.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z mo磧iwosci podwy磬i.
• Zarobki – Od 11,40 – 12,00 € brutto/h + do 60 € diety dziennej netto.
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie p豉tne miesiecznie na konto pracownika.
• Mo磧iwo嗆 pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Sta陰 prac w oparciu o umowe o prace z pe軟ym pakietem socjalnym.
• 24 – 30 dni p豉tnego urlopu (w zale積o軼i od sta簑 pracy)
• Ubezpieczenie i gwarancj odprowadzania sk豉dek.
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.
• Opieka polskiego koordynatora oraz pomoc w za豉twianiu formalno軼i.

Wymagania:
• Do鈍iadczenie na podobnym stanowisku.
• Podstawowa lub komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego.
• Wykszta販enie zawodowe kierunkowe – techniczne/elektryczne lub uprawnienia SEP.
• Umiejetno嗆 czytania schemat闚 elektrycznych i rysunk闚 technicznych.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz w豉sny samoch鏚 na wyjazd.

Zadania elektryka przemys這wego:
• Przy陰czanie kabli do rozdzielni oraz urz康ze przemys這wych.
• Rozprowadzanie r騜nego rodzaju kabli, przycinanie i wyka鎍zanie okablowania przy u篡ciu r霩nych technik przy陰czeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunk闚 i schemat闚.
• Pos逝giwanie sie elektronarzedziami.

Zadania elektryka budowlanego:
• Wykonywanie pomiar闚 elektrycznych.
• Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych.
• Monta, serwis i naprawa instalacji elektrycznych.
• Monta instalacji elektrycznych w obiektach przemys這wych, handlowych i mieszkaniowych.

Osoby zainteresowane prosz o przes豉nie CV w j瞛yku polskim, niemieckim lub angielskim. elektryk@sky-personal.de
Kontakt telefoniczny mo磧iwy pon.-pt. od 08-17.
Telefon: +49 5242976 0620

sky Personal
Alexander Geworsky
Hauptstra絽 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrck
www.sky-personal.de
Kontakt:
Kamila
Telefon:
495242976060

Ods這n: 50
      Zobacz Katalog Cz瘰tochowskich Wizyt闚ek

CZ邘TOCHOWSKIE OGΜSZENIA
www.czestochowa-ogloszenia.pl